TRENRU
Fanlı Isıtıcı

Fanlı Isıtıcı

Fanlı Isıtıcı:

Fanlı Isıtıcı | Bilgi

 

İvigo Elektrikli Fanlı Isıtıcılarda gövde ve metal kapaklar soğuk çekilmiş sac malzemeden üretilmiştir. Cihaz içerisine yerleştirilen tel rezistans fanın hemen önünde yer almaktadır. Ürünün arkasında bulunan arka panjurdan giren soğuk hava fan vasıtasıyla rezistansın ısınan telleri arasından geçerek ön kapak üzerindeki sıcak hava çıkış panjurundan sıcak hava olarak dışarı çıkar.

Gece kullanımda dijital ekran parlaklığı otomatik olarak azalır ve gece da rahat bir kullanım imkanı sunar. Çok kısa sürede ısınmaları, hacim olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir.

İvigo Elektrikli Fanlı Isıtıcılarda kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Cihaz ısıtmaya devam ettiği sürece fan da çalışmaktadır. Cihazın fansız çalışması söz konusu değildir.

* Elektrikli  Fanlı  Isıtıcı’nın fişli kablosu ısı sensörlü özel bir kablodur, prizde ısınma olduğunda algılamakta ve cihazın kapanmasını sağlamaktadır.

 

Elektrikli Fanlı Isıtıcı Model Seçimi

Model

Tavsiye Edilen Isıtıcı Gücü (watt)

Oda Alanı (m2)

EFP 4550 E25

2500

15 - 30

Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır.

Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.

 

Standart

:

TS EN 60335-2-30

Malzeme Yapısı

:

Soğuk Haddelenmiş sac. Gövde: 0.80 mm, Çerçeve: 1.00 mm.

Yüzey İşlemi

:

Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden ısıya dayanıklı elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

Renk

:

RAL9016 (Standart)

Isıtıcı grubu

:

Telli rezistans ve fan

Kalite Belgeleri

:

CE, EN ISO 9001:2015

Yükseklik

:

450 mm

Uzunluk

:

500 mm

Güvenlik 

:

Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

Garanti 

:

2 Yıl

 

elektrikli ısıtıcı, elektrikli fanlı ısıtıcı, ekonomik ısıtma, ekonomik ısıtıcı, ekonomik ısınma, yerden ısıtma, yerden ısıtmada banyo için havlu ısıtıcı, ahşap evler için ısıtıcı, az yakan elektrikli ısıtıcı, elektrikli soba, az yakan ısıtıcı, az yakan elektrikli ısıtıcı, az yakan elektrikli soba, tasarruflu ısıtıcı, tasarruflu elektrikli ısıtıcı, tasarruflu elektrikli soba, astım ve alerji dostu elektrikli ısıtıcıbebeğiniz için sağlıklı sıcaklık, bebek banyosu ısıtma, bebek banyosu sıcaklığı, otomatik ısıtıcı, otomatik soba, akıllı ısıtıcı, butik otel ısıtma, butik otel ısıtıcı, otel ısıtma, otel ısıtıcı, alternatif ısıtıcı, hızlı ısınma, hızlı ısıtma, konforlu ısıtıcı, konforlu ısınma, otomatik ayarlanabilen fanlı ısıtıcı, kaliteli elektrikli ısıtıcı, güvenli elektrikli ısıtıcı, türk malı, yerli üretim, %100 türk malı, %100 yerli üretim, yüzde 100 türk malı, yüzde 100 yerli üretim, yüzde yüz türk malı, yüzde yüz yerli üretim

  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı
  • Fanlı Isıtıcı

Fanlı Isıtıcı | Teknik Bilgiler

 

Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Tip

EFP4550E25

Yükseklik                        mm

450

Uzunluk                          mm

500

Derinlik                           mm

98

Ağırlık                               kg

7.8

Elektrik Gücü                  W

2500

Gerilim                              V

220-240

Akım                                  A

10.9

Frekans                            Hz

50-60

Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü

Var

Enerji Tasarruf Modülü

(Programlama)

Var

Açma / Kapama Anahtarı

Var

Kablo Boyu                      m

2

Koruma Sınıfı

I

Su Sıçramasına Karşı Koruma (IP)

IP 24

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Var

Mekanik Termostat Kontrolü

-

Enerji Tüketim Göstergesi

Var

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

Var

Fan

Var

Ses Seviyesi                   dB

max.50

Renk Seçimi

Beyaz (B)

Uzaktan Kumanda (Standart)

Var

Özel Kilit Anahtarı (Opsiyonel)

Var

Fanlı Isıtıcı | Garanti


1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

TS EN 60335-2-30: 2011 A11: 2012

Müşteri Destek Hattı 444 5 427